Brands products

Serious mass 2.7kg

SERIOUS MASS është i fundit për shtim në peshë. Me 1250 kalori për servim dhe 50 gram proteinë. Read more...
PRICE40.00 EUR
PRICE5900.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0

Amino 2222 160 Tabs

Superior Amino 2222 Softgels sigurojë 2,222 miligram 20 amino acide të ndryshme për të shtuar shumën që merrni në përmes proteinave. Read more...
PRICE25.00 EUR
PRICE3500.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0

Amino 2222 320 Tabs

Superior Amino 2222 Softgels sigurojë 2,222 miligram 20 amino acide të ndryshme për të shtuar shumën që merrni në përmes proteinave. Read more...
PRICE40.00 EUR
PRICE5600.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0

Amino Energy 18g

Kombinim unik I Amino Acideve dhe Kofeinës. Përzieni Essential Amino Energy në çdo kohë që ju doni nxitje të energjisë dhe vigjilencës. • 9gr në Dit Read more...
PRICE2.00 EUR
PRICE280.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0

Bcaa 5000 Power

Branched Chain Amino acidet (BCAA) janë amino acidet esenciale që nuk mund të prodhohen nga trupi juaj. Ato mund të merren vetëm nëpërmjet dietës. Se Read more...
PRICE35.00 EUR
PRICE4900.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0

Creatine 2500 200 Caps

Creatine Monohydrate është forma më e mirë e kreatinës. Ajo ka treguar se rrit permasat e muskujve, forcës dhe fuqisë. Creatine 2500 Caps janë prodhu Read more...
PRICE25.00 EUR
PRICE3500.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0

Creatine Powder 300g

Creatine Powder jep muskujve tuaj cilësinë më të lartë në botë dhe shkencërisht e hulumtuar për formën e kreatinës të mikronizuar. Creatina është tre Read more...
PRICE20.00 EUR
PRICE2800.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0

Creatine Powder 634g

Creatine Powder jep muskujve tuaj cilësinë më të lartë në botë dhe shkencërisht e hulumtuar për formën e kreatinës të mikronizuar. Creatina është tre Read more...
PRICE40.00 EUR
PRICE5600.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0

Fish Oil 100 Pcs.

Fish Oil 100 Pcs. Read more...
PRICE15.00 EUR
PRICE2100.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0

Glutamine Powder 200 srvs

5,000 MG L-GLUTAMINE Glutamine është amino acid më pasur në trup, qe permban me shume se 60% të grupit të lirë amino acid në muskulin skeletor dhe Read more...
PRICE65.00 EUR
PRICE9100.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0

Glutamine Powder 120 srvs

5,000 MG L-GLUTAMINE Glutamine është amino acid më pasur në trup, qe permban me shume se 60% të grupit të lirë amino acid në muskulin skeletor dhe më Read more...
PRICE45.00 EUR
PRICE5600.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0
PRICE35.00 EUR
PRICE4900.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0

Bcaa Train + Sustain

BCAA Leucine, izoleucin dhe valin janë vlerësuar për anabolikën e tyre dhe karakteristikat e anti-katabolizmit. Ato ndihmojnë indet rezervë të muskujv Read more...
PRICE35.00 EUR
PRICE4900.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0
PRICE35.00 EUR
PRICE4900.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0

Hydro Whey

Platinum Hydrowhey është proteina hirrë më e avancuara që kemi zhvilluar ndonjëherë. Me një fjalë: Përsosmëri. Duke përzier proteinën hirrë për ta kth Read more...
PRICE75.00 EUR
PRICE10500.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0

L-Carnitine 500 Tabs

500 MG L-Carnitinë të pastërt L-karnitina sintetizohet nga amino acidet esenciale lysine dhe metionine. Për shkak se rreth 98% e L-Carnitine gjendet Read more...
PRICE25.00 EUR
PRICE3500.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0

Lean Whey

E bërë nga 100% Whey proteina e izoluar Duke përdorur një sërë të sofistikuar të proceseve të ndarjes, yndyrë të tepërt, kolesterol, sheqerna, dhe m Read more...
PRICE20.00 EUR
PRICE2800.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0

Shaker/Gotë Për Perzirje 500ml

Shaker/Gotë Për Perzirje 500ml Read more...
PRICE5.00 EUR
PRICE700.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0

Oats & Whey 100%

100% OATS & WHEY Tërshërë & Whey janë shtesa ushqimore për çdo të rritur. Natyrisht me pak sheqer, furnizimi me tërshërë djeg ngadal karbohidratet ko Read more...
PRICE45.00 EUR
PRICE6300.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0

Oats & Whey Protein Bar

Oats & Whey Protein Bar Read more...
PRICE2.00 EUR
PRICE280.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0

Bcaa Train + Sustain 266g

Gold Standard BCAA, Train and Sustain. Gold Standard BCAA është krijuar me një bazë të Amino Acideve që ju ndihmon të kurseni muskujt gjatë trajni Read more...
PRICE.00 EUR
PRICE.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0

Opti-Men

Opti-Men është një sistem i plotë Nutrient që siguron 75 përbërësit aktiv në 4 përzies të projektuar posaçërisht për të mbështetur nevojat ushqyese të Read more...
PRICE20.00 EUR
PRICE2800.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0

Opti-Women

Multivitamiat e Femrave Opti-Women kombinon 23 vitamina dhe minerale esenciale me 17 përbërës me specialitet për të krijuar një multivitamin të plotë Read more...
PRICE20.00 EUR
PRICE2800.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0

Platinum Pre-Workout

PLATINUM PRE Pre-workout nuk është e re. Çfarë është emocionuese për PRE Platinum është angazhimi në të për përdorimin e sigurt, përbërësit efektiv n Read more...
PRICE30.00 EUR
PRICE4200.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0

Platinum Pre-Workout 20 g

PLATINUM PRE Pre-workout nuk është e re. Çfarë është emocionuese për PRE Platinum është angazhimi në të për përdorimin e sigurt, përbërësit efektiv n Read more...
PRICE2.00 EUR
PRICE280.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0

Pro Bcaa 4 srvs

PRO BCAA BCAA Leucine, izoleucin dhe valin janë vlerësuar për anabolikën e tyre dhe karakteristikat e anti-katabolizmit. Ato ndihmojnë indet rezerv Read more...
PRICE2.00 EUR
PRICE280.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0

Pro Complex 1.5 Kg

• 38gr në Ditë • 3gr Karbohidrat • 30gr Protein PRO COMPLEX Muskujt rriten dhe forcohen me ushtrime të vështira, pjesa tjetër me aminoacide nga Read more...
PRICE85.00 EUR
PRICE11900.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0

Pro Gainer 2.38 Kg

PRO Gainer Kur jeni në masë dhe rritje të muskujve duhet një ekuilibër i ushtrimeve të rënda dhe cilësi të ushqyerit. Sepse të gjithë jemi më ndryshe Read more...
PRICE60.00 EUR
PRICE8400.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0

Serious mass 5.45 Kg

SERIOUS MASS SERIOUS MASS është i fundit për shtim në peshë. Me 1250 kalori për servim dhe 50 gram proteinë. Read more...
PRICE65.00 EUR
PRICE9100.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0

ZMA

ZMA Atletët dhe të rriturit aktiv kanë nevoja më të mëdha ushqyese se njerëzit joaktivë, ZMA ofron më shumë sasi të bollshme të zink, magnez dhe vita Read more...
PRICE20.00 EUR
PRICE2800.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0

Gold Standard Whey 100%

Gold Standard Forca e VËRTETË e Whey proteinës Whey proteina e izoluar (WPI) është forma më e pastërt e proteinave whey që aktualisht ekziston. WPI Read more...
PRICE65.00 EUR
PRICE9100.00 LEK
Have in Stock
Rating 5.0