Rikuperim

Muscletech BCAA 8:1:1 60 caplets

Spastroje

Info Rreth Produktit

BCAA në raport 8:1:1 (leucine, isoleucine, valine) për rikuperim dhe ndërtim të muskujve

Brenda 48h Transporti.

Mbi 20€ Blerja, Transporti Falas.

Authentic Premium