Smoothie i rekomanduar nga kampioni i bodybuilding-ut Kushtrim Bajraktaraj

Shtimi i një proteine shumë të kërkuar si Nitro-Tech në smoothie-n tuaj të përditshëm është mënyra e përsosur për të rritur kuotën e proteinave dhe për të marrë përfitimet që ajo ofron. Përveçse është një formulë ultra e pastër, ajo ndihmon në ndërtimin e muskujve të dobët dhe përmirëson rikuperimin e tyre. E kombinuar me lëndët ushqyese që vijnë nga frutat si bananet dhe boronicat, është një recetë për rezultate dhe sukses.

PËRBËRËSIT

1 lugë Nitro-Tech Protein, vanillë 
1 filxhan qumësht bajamesh pa sheqer
1/2 banane e ngrirë
1/3 filxhan boronica të ngrira
1 lugë gjelle tërshërë
5 kuba akulli

UDHËZIMET

1 Përziejini të gjithë përbërësit derisa të bëhet masa homogjene.
2 Shijone smoothie-n