Gold Standard Casein

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Info Rreth Produktit

24 gram protein 10gram aminoacide esenciale,protein e cila ka perthithje te ngadalte ne muskuj deri ne 8 ore.Sygjerohet te pihet para gjumit.

Brenda 48h Transporti.

Mbi 20€ Blerja, Transporti Falas.

Authentic Premium