The Perfect Glutamine

Info Rreth Produktit

Glutamina është një nga aminoacidet më të bollshme në trup, e cila luan disa role të rëndësishme fiziologjike, siç është riparimi i indeve të muskujve pas stërvitjes.

Glutamina është një nga aminoacidet më të bollshme në trup, e cila luan disa role të rëndësishme fiziologjike, siç është riparimi i indeve të muskujve pas stërvitjes.

JU JEP NJË DOZË ​​ULTRA TË KONCENTRUAR TË L-GLUTAMINËS PERFEKTE 100% Glutamina nga Max-imal® ofron 5 gram glutamine me cilësi të lartë për porcion për të rimbushur rezervat e glutaminës së trupit tuaj që mund të humbasin gjatë ushtrimeve intensive. Duke rimbushur rezervat e glutaminës, ju jeni në gjendje të krijoni kushte optimale që qelizat e muskujve të riparohen dhe shërohen. Glutamina perfekte është glutamine pa shije, e lehtë për t’u përzier dhe e përsosur për të gjitha nivelet e atletëve. Pavarësisht nëse jeni një ngritës fuqie, lojtar ekipi ose peshëngritës, mund të përfitoni nga efektet shëruese të muskujve të këtyre suplementeve të glutaminës.

Brenda 48h Transporti.

Mbi 20€ Blerja, Transporti Falas.

Authentic Premium